Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

Aktualne wydarzenia

DRODZY WYCHOWANKOWIE – ŻYCZYMY WAM I WASZYM RODZINOM ZDROWYCH I RADOSNYCH WAKACJI. Przypominamy, że ZAPISY NA NOWY ROK ZAJĘĆ JUŻ TRWAJĄ I ZOSTANĄ ZAKOŃCZONE 18.08.23!

Rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok zajęć w kołach i zespołach – DOKUMENTY REKRUTACYJNE. Przyjmowanie wypełnionych, kompletnych dokumentów potrwa do 18.08.2023 do godz. 15.00.

Łazarski Piknik Artystyczny w ogródku MDK3 z okazji 33 DNI ŁAZARZA już za nami. Były występy, gry i zabawy oraz malowanie ARTYSTYCZNYCH ŁAWECZEK, które już na Was czekają!

„Łazarskie lato 2023” Zapisy na zajęcia wakacyjne rozpoczęliśmy od 29 maja 2023 i kontynuowaliśmy dla nowych uczestników – od 5 czerwca 2023Można jeszcze się zapisywać na listę rezerwową.

Komisja Rekrutacyjna ustaliła Listę dzieci przyjętych do Akademii Przedszkolaka na rok szkolny 2023/2024

Od 8.05.2023 prowadzimy nabór uzupełniający do Akademii Przedszkolaka w MDK nr 3 na nowy rok szkolny dla dzieci w wieku od 3 latSzczegóły w zakładce AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA.

Zapisy przyjmuje p. wicedyrektor w godzinach pracy / także w soboty / lub mail’em wicedyrektor@mdk3.pl

ZAJĘCIA PROWADZIMY W FORMIE STACJONARNEJ wg. NORMALNEGO PLANU ZAJĘĆ – Z ZACHOWANIEM PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO.

Poniżej informacje archiwalne:

MARZEC 2022

WIOSENNY KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW został rozstrzygnięty LISTA LAUREATÓW 
Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w zakładce KONKURSY -> REGULAMINY/DOKUMENTY
EKOZABAWKA - lista prac NAGRODZONYCH i Wyróżnionych – PROTOKÓŁ . Dyplomy i nagrody będzie można odbierać na portierni MDK 3 od 17.03.22 Wystawa prac znajduje się na piętrze koło sekretariatu.

LUTY 2022

Lista laureatów III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego im. Kazimierza Nowaka – pt. „Olek Doba – kajakiem przez Atlantyk” Protokół oceny prac III WKP. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom.

Zapraszamy do WIOSENNEGO KONKURSU MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW z całej Wielkopolski – na Wasze nagrania czekamy do 28 marca. Wiek uczestników: 7-12 lat. Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w zakładce KONKURSY -> REGULAMINY/DOKUMENTY

 Zapraszamy do nowego konkursu na EKOZABAWKĘ - Zaprojektuj i wykonaj bardzo wyjątkową zabawkę – Ekozabawkę Do jej zrobienia użyj wyobraźni i odpowiednich materiałów, które nie będą szkodliwe dla naszej planety. Możesz wykorzystać surowce wtórne oraz naturalne materiały.
 Miłej zabawy! 
Regulamin Konkursu Plastycznego na Ekozabawkę dla uczniów poznańskich Szkół Podstawowych

STYCZEŃ 2022

Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbywają się stacjonarnie – zgodnie z grafikiem dostępnym na stronie internetowej. O ewentualnych zmianach trybu nauczania lub odwołaniu zajęć poszczególnych grup rodzice i uczestnicy będą informowani indywidualnie. Informujemy o obowiązujących w placówce zasadach bezpieczeństwa: maseczkach w przestrzeniach wspólnych, dystansie, dezynfekcji, myciu rąk. Prosimy, aby uczestnicy przychodzili na zajęcia bez objawów chorobowych.

“Procedury bezpieczeństwa w trakcie pandemii koronawirusa covid-19” znajdują się także na tablicy ogłoszeń w holu placówki. Wszystkie dokumenty dotyczące “Procedury bezpieczeństwa…” znajdują się w zakładce DOKUMENTY.

Skip to content