Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

Wystawy pokonkursowe

KONKURS pt. OZDOBA CHOINKOWA Lista LAUREATÓW

KONKURS pt. LOKOMOTYWA Lista LAUREATÓW

Zdjęcia prac LAUREATÓW V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO im. K. NOWAKA
tytuł edycji: „P. E. Strzelecki – podróżnik, badacz i odkrywca”

W kategorii klas I-III jury przyznało 3 nagrody i 3 wyróżnienia:


Barbara Olszak lat 7, MDK nr 3 Poznań – NAGRODA

Alexander Szczepaniak lat 8, Szkoła Podstawowa nr 7 Ostrów Wielkopolski – NAGRODA

Maja Gajda lat 8, Szkoła Podstawowa nr 7 Ostrów Wielkopolski – NAGRODA

Izabela Jakubowska lat 9 – WYRÓŻNIENIE

Sylwia Baranowicz lat 9, MDK nr 3 Poznań – WYRÓŻNIENIE

Olga Gąsior lat 9 – WYRÓŻNIENIE

W kategorii klas IV-VI jury przyznało 3 nagrody i 3 wyróżnienia:


Urszula Doktór klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 7 Ostrów Wielkopolski – NAGRODA

Roman Kurashewich lat 12, MDK nr 1 Poznań – NAGRODA

Bianka Ćwikła klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 77 – NAGRODA

Maja Krzywińska lat 11, MDK nr 1 Poznań – WYRÓŻNIENIE

Zuzanna Nowak lat 11, MDK nr 1 Poznań – WYRÓŻNIENIE

Iga Sierakowska klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 77 – WYRÓŻNIENIE

W kategorii klas VII-VIII jury przyznało 1 nagrodę i 1 wyróżnienie:


Diana Gotovceva lat 13, MDK nr 3 Poznań – NAGRODA

Natalia Moch lat 13, Szkoła Podstawowa nr 10 Poznań – WYRÓŻNIENIE

W kategorii szkół ponadpodstawowych jury przyznało 3 nagrody i 1 wyróżnienie:


Maja Dudczak 1 klasa LO Poznań – NAGRODA

Sofia Bluvshteim lat 15, MDK nr 3 Poznań – NAGRODA

Joanna Kędziora lat 16 – NAGRODA

Anna Olszewska lat 17, MDK nr 3 Poznań – WYRÓŻNIENIE

Ponadto Komisja Konkursowa wyłoniła 2 nagrody i 3 wyróżnienia specjalne:

Oto prace, które dostały NAGRODY SPECJALNE:

nagrody specjalne otrzymują: Szymon Pawliński lat 8 i Zuzanna Czubak lat 7

wyróżnienia specjalne otrzymują:

1. Aleksandra Brywczyńska lat 9, Szkoła Podstawowa nr 33 Poznań

2. Zuzanna Kulikowska lat 11

3. Anna Dreas lat 8

ŚWIATŁO I CIEŃ – MAGIA OBRAZU ( kliknij by powiększyć )

WYSTAWA POKONKURSOWA pt. KOBIETA NA SZCZYCIE K2 ( kliknij by POWIĘKSZYĆ )

KONKURS NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Zdjęcia prac NAGRODZONYCH w Konkursie BARWAMI MALOWANE pt. „Paweł i Gaweł”

Prace laureatów III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Olek Doba – kajakiem przez Atlantyk”

Prace LAUREATÓW konkursu pt. BARWAMI MALOWANE – „Jak rozmawiać trzeba z psem”

Prace nagrodzone VII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "Otwórz się na folklor"
Skip to content