Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

Nauczyciele

                                                        
                                 mgr Agata Stabrowska – dyrektor – dyrektor@mdk3.pl
                        mgr Karolina Kaczmarek – zastępca dyrektora – wicedyrektor@mdk3.pl

            NAUCZYCIELE ORAZ PROWADZONE PRZEZ NICH KOŁA I ZESPOŁY

mgr Agata Stabrowska
dyrektor@mdk3.pl umuzykalnienie i rytmika w Akademii Przedszkolaka, Zespół Tańca  „FIKI MIKI”
mgr Alina Piechowiak
apiechowiak@mdk3.pl – taniec współczesny, Zespół Tańca Współczesnego AGAT
mgr Dominika Jaszyk – djaszyk@mdk3.pl
– umuzykalnienie i rytmika w Akademii Przedszkolaka, rytmika dla najmłodszych, Dziecięcy Zespół Perkusyjny
mgr Estera Borowczak – eborowczak@mdk3.pl
– język niemiecki, Teatrzyk Dziecięcy „Piątek Trzynastego”
mgr Grażyna Rogalińska – grogalinska@mdk3lazarz.pl
– taniec ludowy i rękodzieło –  Dziecięcy Zespół Folklorystyczny “Wielkopolanie”
mgr Izabela Chęcińska – ichecinska@mdk3.pl
– Pracownia Lalki Teatralnej “Marionetka”, koło grafomaniaków, scenografia
mgr Jadwiga Banaś – jbanas@mdk3.pl
– kierownik Dziecięcego  Zespołu Folklorystycznego “Wielkopolanie”, taniec ludowy, polski taniec narodowy w formie towarzyskiej

mgr Joanna Oleksiuk-Żyłajoleksiuk-zyla@mdk3.pl – Nowe Techniki Plastyczne, zajęcia edukacyjne w Akademii Przedszkolaka
mgr Jerzy Jóźwiak – jjozwiak@mdk3.pl
– koło instrumentalne, akompaniament w Dziecięcym Zespole Folklorystycznym “Wielkopolanie”
mgr Kamila Kuczyńska – kkuczynska@mdk3.pl –  
język angielski
mgr Karolina Kaczmarek – wicedyrektor@mdk3.pl
– akompaniament w Dziecięcym Zespole Folklorystycznym “Wielkopolanie”, umuzykalnienie i rytmika w AP
mgr Katarzyna Kędziora – kkedziora@mdk3.pl
– plastyka dla najmłodszych, warsztaty plastyczne “Sobótki” dla małych dzieci,, promocja działalności MDK nr 3 
mgr Katarzyna Makowska – kmakowska@mdk3.pl
– malarstwo, grafika warsztatowa, grafika komputerowa  
mgr Michał Kaczmarczyk – mkaczmarczyk@mdk3.pl
– nauka gry na gitarze mgr Michał Mierzejewski – mmierzejewski@mdk3.pl – zespół wokalny
mgr Piotr Tkaczuk – ptkaczuk@mdk3.pl
– koło fotograficzne,  Klub Juniora – okresowe formy pracy środowiskowej, promocja działalności MDK nr 3, 
mgr Zuzanna PaprzyckaPOWELzpaprzycka@mdk3.pl – śpiew i gra na instrumentach ludowych – Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Wielkopolanie” oraz kierownik kapeli ludowej DZF “Wielkopolanie”

Ewelina Barcicka – licencjat – ebarcicka@mdk3lazarz.pl – HIP HOP

Skip to content