Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

Aktualne wydarzenia

Od 13 czerwca ROZPOCZYNAMY ZAPISY DO KÓŁ I PRACOWNI MDK 3 !!!

Należy zapoznać się ze wszystkimi DOKUMENTAMI REKRUTACYJNYMI i po należytym wypełnieniu dostarczyć w terminie do 26 sierpnia 2022 r.

ZAJĘCIA PROWADZIMY W FORMIE STACJONARNEJ wg. NORMALNEGO PLANU ZAJĘĆ – Z ZACHOWANIEM PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO. Wspieramy UKRAINĘ!

Zapraszamy na WAKACYJNE WARSZTATY INDYWIDUALNE. Zapisy TELEFONICZNE: 61 8665747 trwają od 6 czerwca 2022r.

WARSZTATY INDYWIDUALNE będą prowadzone przez nauczycieli MDK 3 zgodnie z ich kwalifikacjami. Zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych.

Rozstrzygnięcie Konkursu Piosenki Przedszkolnej – online

LAUREACI

MARZEC 2022

WIOSENNY KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW został rozstrzygnięty LISTA LAUREATÓW
EKOZABAWKA - lista prac NAGRODZONYCH i Wyróżnionych – PROTOKÓŁ . Dyplomy i nagrody będzie można odbierać na portierni MDK 3 od 17.03.22 Wystawa prac znajduje się na piętrze koło sekretariatu.

LUTY 2022

Lista laureatów III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego im. Kazimierza Nowaka – pt. „Olek Doba – kajakiem przez Atlantyk” Protokół oceny prac III WKP. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom.

Zapraszamy do WIOSENNEGO KONKURSU MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW z całej Wielkopolski – na Wasze nagrania czekamy do 28 marca. Wiek uczestników: 7-12 lat. Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w zakładce KONKURSY -> REGULAMINY/DOKUMENTY

Zapraszamy do nowego konkursu na EKOZABAWKĘ - Zaprojektuj i wykonaj bardzo wyjątkową zabawkę – Ekozabawkę Do jej zrobienia użyj wyobraźni i odpowiednich materiałów, które nie będą szkodliwe dla naszej planety. Możesz wykorzystać surowce wtórne oraz naturalne materiały.
 Miłej zabawy!
Regulamin Konkursu Plastycznego na Ekozabawkę dla uczniów poznańskich Szkół Podstawowych

STYCZEŃ 2022

Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbywają się stacjonarnie – zgodnie z grafikiem dostępnym na stronie internetowej. O ewentualnych zmianach trybu nauczania lub odwołaniu zajęć poszczególnych grup rodzice i uczestnicy będą informowani indywidualnie. Informujemy o obowiązujących w placówce zasadach bezpieczeństwa: maseczkach w przestrzeniach wspólnych, dystansie, dezynfekcji, myciu rąk. Prosimy, aby uczestnicy przychodzili na zajęcia bez objawów chorobowych.

LISTOPAD 2021

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO AKADEMI PRZEDSZKOLAKA NA ROK SZKOLNY 2021/22 ODBYWA SIĘ TELEFONICZNIE 61 866 57 47 LUB MAILOWO wicedyrektor@mdk3.pl

WRZESIEŃ 2021

OD PONIEDZIAŁKU 6 WRZEŚNIA ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA DLA PRZYJĘTYCH WYCHOWANKÓW, KTÓRYCH RODZICE WYPEŁNILI I DOSTARCZYLI DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA ORAZ USTALILI Z NAUCZYCIELEM DOKŁADNE GODZINY ZAJĘĆ GRUPY/KOŁA/ZESPOŁU. PONIŻEJ DNI I GODZINY ZAJĘĆ POSZCZEGÓLNYCH KÓŁ I ZESPOŁÓW.

“Procedury bezpieczeństwa w trakcie pandemii koronawirusa covid-19” znajdują się także na tablicy ogłoszeń w holu placówki. Wszystkie dokumenty dotyczące “Procedury bezpieczeństwa…” znajdują się w zakładce DOKUMENTY.