Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

Aktualne wydarzenia

INFORMUJEMY, ŻE  W OKRESIE FERII ZIMOWYCH NIE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONII.

ZAJĘCIA STAŁE DLA NASZYCH WYCHOWANKÓW ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WEDŁUG ZMIENIONEGO GRAFIKU ale zajęć Fiki Miki NIE będzie w I tygodniu Ferii! ZAPRASZAMY ZDROWYCH WYCHOWANKÓW NA ZAJĘCIA Z ZACHOWANIEM PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO i ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH ZABAW ZIMOWYCH W TRAKCIE FERII 2022 r.

Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbywają się stacjonarnie – zgodnie z grafikiem dostępnym na stronie internetowej ( z wyłączeniem FERII ). O ewentualnych zmianach trybu nauczania lub odwołaniu zajęć poszczególnych grup rodzice i uczestnicy będą informowani indywidualnie. Informujemy o obowiązujących w placówce zasadach bezpieczeństwa: maseczkach w przestrzeniach wspólnych, dystansie, dezynfekcji, myciu rąk. Prosimy, aby uczestnicy przychodzili na zajęcia bez objawów chorobowych.

23-24 października 2021VII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o “Wielkopolski Bat” po rocznej przerwie powrócił do Wronek w wielkim stylu. Ponad 300 tancerzy reprezentujących ośrodki taneczne z całej Polski przyjechało do Wielkopolski, by pielęgnując polskie tradycje taneczne, walczyć o najwyższe trofeum: “Wielkopolski Bat”.
Pary z grupy dziecięcej “Wielkopolan” startowały w trzech kategoriach wiekowych. Czytaj więcej.

Już zamieściliśmy WYKAZ KONKURSÓW W MDK3 oraz regulaminy do dwóch konkursów plastycznych i piosenki obcojęzycznej. Zapraszamy do udziału!

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO AKADEMI PRZEDSZKOLAKA NA ROK SZKOLNY 2021/22 ODBYWA SIĘ TELEFONICZNIE 61 866 57 47 LUB MAILOWO wicedyrektor@mdk3.pl

OD PONIEDZIAŁKU 6 WRZEŚNIA ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA DLA PRZYJĘTYCH WYCHOWANKÓW, KTÓRYCH RODZICE WYPEŁNILI I DOSTARCZYLI DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA ORAZ USTALILI Z NAUCZYCIELEM DOKŁADNE GODZINY ZAJĘĆ GRUPY/KOŁA/ZESPOŁU. PONIŻEJ DNI I GODZINY ZAJĘĆ POSZCZEGÓLNYCH KÓŁ I ZESPOŁÓW.

OD 01.09.2021r. PROWADZIMY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO NIEKTÓRYCH KÓŁ/ZESPOŁÓW NA WOLNE MIEJSCA – m.in. do Zespołu Tańca Współczesnego “AGAT” – w pon. i śr. od 16.30 dziewczynki w wieku 7-13 lat oraz HIP HOP – zajęcia w poniedziałki od godz. 18.45.

W Dziecięcym Zespole Folklorystycznym “Wielkopolanie” zostało jeszcze kilka wolnych miejsc dla dzieci 7-letnich. Zapraszamy chętnych we wtorki lub czwartki o godzinie 18.00

“Procedury bezpieczeństwa w trakcie pandemii koronawirusa covid-19” znajdują się także na tablicy ogłoszeń w holu placówki. Wszystkie dokumenty dotyczące “Procedury bezpieczeństwa…” znajdują się w zakładce DOKUMENTY.