Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

Aktualne wydarzenia

Zapraszamy do udziału w Naszych Wiosennych Konkursach – zobacz TABELĘ KONKURSÓW

UWAGA ! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W PRACOWNIACH !

Zapisy TYLKO telefonicznie w sekretariacie tel. 618665747 do wyczerpania miejsc.

ZAJĘCIA PROWADZIMY W FORMIE STACJONARNEJ wg. NORMALNEGO PLANU ZAJĘĆ – Z ZACHOWANIEM PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO.

MARZEC 2022

WIOSENNY KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW został rozstrzygnięty LISTA LAUREATÓW
EKOZABAWKA - lista prac NAGRODZONYCH i Wyróżnionych – PROTOKÓŁ . Dyplomy i nagrody będzie można odbierać na portierni MDK 3 od 17.03.22 Wystawa prac znajduje się na piętrze koło sekretariatu.

LUTY 2022

Lista laureatów III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego im. Kazimierza Nowaka – pt. „Olek Doba – kajakiem przez Atlantyk” Protokół oceny prac III WKP. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom.

Zapraszamy do WIOSENNEGO KONKURSU MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW z całej Wielkopolski – na Wasze nagrania czekamy do 28 marca. Wiek uczestników: 7-12 lat. Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w zakładce KONKURSY -> REGULAMINY/DOKUMENTY

Zapraszamy do nowego konkursu na EKOZABAWKĘ - Zaprojektuj i wykonaj bardzo wyjątkową zabawkę – Ekozabawkę Do jej zrobienia użyj wyobraźni i odpowiednich materiałów, które nie będą szkodliwe dla naszej planety. Możesz wykorzystać surowce wtórne oraz naturalne materiały.
 Miłej zabawy!
Regulamin Konkursu Plastycznego na Ekozabawkę dla uczniów poznańskich Szkół Podstawowych

STYCZEŃ 2022

Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 odbywają się stacjonarnie – zgodnie z grafikiem dostępnym na stronie internetowej. O ewentualnych zmianach trybu nauczania lub odwołaniu zajęć poszczególnych grup rodzice i uczestnicy będą informowani indywidualnie. Informujemy o obowiązujących w placówce zasadach bezpieczeństwa: maseczkach w przestrzeniach wspólnych, dystansie, dezynfekcji, myciu rąk. Prosimy, aby uczestnicy przychodzili na zajęcia bez objawów chorobowych.

“Procedury bezpieczeństwa w trakcie pandemii koronawirusa covid-19” znajdują się także na tablicy ogłoszeń w holu placówki. Wszystkie dokumenty dotyczące “Procedury bezpieczeństwa…” znajdują się w zakładce DOKUMENTY.