Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu

WAKACYJNE WARSZTATY INDYWIDUALNE zapisy TELEFONICZNE: 61 8665747

WARSZTATY INDYWIDUALNE będą prowadzone przez nauczycieli MDK 3 zgodnie z ich kwalifikacjami. Zajęcia są otwarte dla wszystkich chętnych.

Jeśli w zajęciach uczestniczą stali uczestnicy z roku szkolnego 2021/2022, nie są wymagane  dokumenty, ale zapisać trzeba. Dokumenty obowiązujące nowych uczestników należy pobrać ze strony, wypełnić i dostarczyć przed rozpoczęciem zajęć do sekretariatu. Niewypełnienie dokumentów uniemożliwi udział w Warsztatach.

UWAGA! Warsztaty rozpoczynają się i kończą w godzinach określonych w planie. Darowiznę na materiały plastyczne przekazujemy nauczycielowi w dniu warsztatów – wg kosztorysu w tabeli

Darowizny przyjmowane są wyłącznie w gotówce. Nie wystawiamy faktur. Istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o udziale w Warsztatach.